Besk oss p Facebook!

Ansatte


Midt-Troms Museums administrasjon
Sundlia, Målselv
Telefon: 
478 34 500
E-post: post@mtmu.no
Åpningstid: 09:00 – 15:00
NB! Det kan ikke sendes SMS til sentralbordnummeret!

 

Lisa Gay Bostwick
Direktør 
Telefon: 990 82 929
E-post: lisa.bostwick@mtmu.no
Arbeidssted: Administrasjonen, Sundlia 9325 Bardufoss

 

Ellen Width 
Rådgiver, utvikling og prosjekt  
Telefon: 909 10 908
E-post: ellen.width@mtmu.no
Kommuneteam: Målselv-Bardu
Arbeidssted: Administrasjonen, Sundlia 9325 Bardufoss

Kjartan Gran
Konservator, samlingsforvaltning
Telefon: 906 91 962
E-post: kjartan.gran@mtmu.no
Kommuneteam: Målselv-Bardu
Arbeidssted: Administrasjonen, Sundlia 9325 Bardufoss

 

Kristian Moldenæs 
Museumskonsulent, Målselv og Troms Forsvarsmuseum
Telefon: 479 24 080
E-post: kristian.moldenaes@mtmu.no
Kommuneteam: Målselv-Bardu
Arbeidssted: Administrasjonen, Sundlia 9325 Bardufoss

 

Pål Sneve Prestbakk
Museumshåndverker 
Telefon: 975 74 544
E-post: pal.sneve@mtmu.no
Kommuneteam: Målselv-Bardu
Arbeidssted: TRADsenter, Sundlia 9325 Bardufoss

 

Ole Grønvold
Museumskonsulent, bygningsvern
Telefon: 948 01 627
E-post: ole.gronvold@mtmu.no
Kommuneteam: Lenvik-Sørreisa-Dyrøy
Arbeidssted: TRADsenter, Sundlia 9325 Bardufoss

 

Kjetil Åkra
Konservator, zoologi
Telefon: 479 24 077
E-post: kjetil.aakra@mtmu.no
Kommuneteam: Balsfjord
Arbeidssted: Balsfjord Fjordmuseum/Våtmarksenter, 9050 Storsteinnes

 

Arild Endal
Konservator, biologi 
Telefon: 454 88 818
E-post: vatmarkssenter@mtmu.no
Kommuneteam: Balsfjord
Arbeidssted: Balsfjord Fjordmuseum/Våtmarksenter, 9050 Storsteinnes

 

Tormod Bomstad
Vaktmester, fotosamling
Telefon: 479 24 076
E-post: tormod.bomstad@mtmu.no
Kommuneteam: Balsfjord
Arbeidssted: Balsfjord Fjordmuseum/Våtmarksenter, 9050 Storsteinnes

 

Håvard Klausen
Museumskonsulent, kystkultur
Telefon: 468 77 545
E-post: havard.klausen@mtmu.no
Kommuneteam: Lenvik-Sørreisa-Dyrøy
Arbeidssted: Midt-Troms Barnemuseum, 9300 Finnsnes

Dag Arild Larsen
Rådgiver, foto- og digitalisering
Telefon: 468 77 590
E-post: dag.larsen@mtmu.no
Kommuneteam: Lenvik-Sørreisa-Dyrøy
Arbeidssted: Midt-Troms Barnemuseum, 9300 Finnsnes

 

Truls Nilsen
Konservator, formidling
Telefon: 414 44 983
E-post: truls.nilsen@mtmu.no
Kommuneteam: Lenvik-Sørreisa-Dyrøy
Arbeidssted: Midt-Troms Barnemuseum, 9300 Finnsnes

 

Håvard Haraldsønn Salen
Konservator, kystkultur
Telefon:
417 62 126
E-post:
haavard.salen@mtmu.no
Kommuneteam:
Tranøy-Torsken-Berg
Arbeidssted:
Sážža – Senja natur- og kultursenter, Øverbotn, 9304 Vangsvik 

 

Helge N. Nilssen
Museumshåndverker, Senja
Telefon:
901 46 240
E-post:
helge@nordbrygga.no
Kommuneteam:
Tranøy-Torsken-Berg
Arbeidssted:
Sážža – Senja natur- og kultursenter, Øverbotn, 9304 Vangsvik